Telefon
WhatsApp

Araç Kasko Sigortası

  • Sigorta Kategori : Araç Sigortaları
  • Sigorta Türü : Araç Kasko Sigortası

Araç Kasko Sigortası, motorlu araç sahibi kişilerin yaptırması gereken, sizi koruyan bir sigorta türüdür. Devlet tarafından yapılması zorunlu olmayan bir sigorta türüdür. Kasko yaptırdığınız zaman başınıza gelebilecek olası bir kazada zararınızı karşılamış olacaksınız. Fakat yaptırmadığınız zaman kazada büyük bir maddi kayba uğrayabilirsiniz.

Araç Kasko Sigortası

Kasko, motorlu araç sahibi kişilerin yaptırması gereken, sizi koruyan bir sigorta türüdür. Devlet tarafından yapılması zorunlu olmayan bir sigorta türüdür. Kasko yaptırdığınız zaman başınıza gelebilecek olası bir kazada zararınızı karşılamış olacaksınız. Fakat yaptırmadığınız zaman kazada büyük bir maddi kayba uğrayabilirsiniz.

Firmamız tarafından kasko sigortasının teminatları sizin isteklerinize göre belirlenmektedir. İstenilen her teminatlara göre ödeyeceğiniz rakam artmaktadır. Örnek verecek olursak htc sigorta yaptırdığınız zaman çarpılma ve çarpmaya karşı aracınızı kasko güvencesi altına alabildiğiniz gibi aracınıza daha sonra ekleyebileceğiniz aksesuarları da teminat altına alabilirsiniz.

Aynı zamanda HTC sigorta, yaşanabilecek hırsızlık, terör gibi olaylara karşı da aracınızı teminat altına almaktadır. Firmamız, siz müşterilerimize teminat seçme olanağı sağlayacaktır.

Kasko İşlemlerinde Kişi Teminat Altında mı?

Firmamız, aracınız dışında sizin de zarar görmenize karşılık teminat vermektedir. Türkiye'nin herhangi bir noktasında geçirdiğiniz kazalar firmamız tarafından teminat altındadır. Örneğin; Antalya ilinde yapmış olduğunuz bir kaza da yaralanmışsanız tüm hastane masrafları karşılanmaktadır. Sakat durumu oluşmuşsa, yine bu durumda firmamız tarafından tazminat ödenir. Eğer ölüm durumu var ise aileye tazminat ödenir. Eğer firmamız tarafından kasko yaptırırken bu teminatları sözleşmeye eklemişseniz tazminat ödemeleri gerçekleştirilir.

Aktif olarak araç kullanan biri iseniz mutlaka kasko yaptırmanız gerekir. Trafikte ne kadar dikkatli davransanız bile karşı taraf dikkatsizce davrandığı zaman her an kaza ile karşılaşabilirsiniz. Bu sebeple firmamız tarafından yapılacak kasko tekliflerini öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kasko, Zorunlu Araç Sigortası mıdır?

Zorunlu araç sigortası, motorlu aracı olan herkesin mecburen yaptırması gereken bir sigorta türüdür. Zorunlu trafik sigortasını yaptırmadan aracınız ile trafiğe çıkarsanız, sigortasız olduğunuz anlaşıldığı zaman o anda aracınız bağlanır. Bağlanan araçlar Trafik şubeye çekilir ve para cezası uygulanır.

Araç sigortaları

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için Hemen Arayın! 0(242) 243 55 55

BİZ SİZİ ARAYALIM