Telefon
WhatsApp

DASK Sigortası

  • Sigorta Kategori : Konut - Sağlık
  • Sigorta Türü : DASK Sigortası

DASK Sigortası Mecburidir. Antalya deprem bölgesi olması sebebiyle HTC sigorta şubelerinde her geçen gün sigorta için gelen kişilerin sayısı giderek artmaktadır. DASK sigortası yaptırmak için bazı maddeleri kabul etmekle başlar. Belirli bir bedel ödenerek yaşanılan yer veya işyeri DASK deprem sigortası adı altında güvene alınır.

DASK Sigortası Mecburidir.

Geleceği göremeyiz, ancak kısmen de olsa garanti altına alabiliriz. Sigorta kelimesi bile insanı garanti altına almak anlamını taşır. Günümüzde artık gözle görülen her eşya, yapı ve kişi sigorta altına alınabilir. Bunun için sigorta şirketleri var gücüyle çalışmaktadır. Özellikle yaşanılan yer evlerimiz garanti altına alınması gereken ilk unsurdur. Bu anlamda HTC sigorta evinizin DASK sigortasını yaparak sizi ve sevdiklerinizi garanti altına alır.

DASK sigortası her evin zorunlu yaptırılması gereken bir sigorta türüdür. Bireyler banka kredisi ile ev satın almak istediklerinde banka bu sigortayı zorunlu olarak yapar. Bu anlamda firmamız talep eden herkese DASK sigortası işlemini uygulamakla görevlidir. Sigorta şirketimiz ile tüm ayrıntıları görüşerek evinizi depreme karşı sigortalatabilirsiniz. Malumunuz deprem kuşağı üzerinde yaşamaktayız. Doğal felaket literatürüne giren depremden kaçmamız mümkün olmayabilir. Ancak olası depremlerin yıktığı evlerden maddi olarak kendimizi koruyabiliriz. Yapıların güçlendirilmesi adına masraf yapmadan DASK sigortası her zararı öder.

Antalya’da Güvenilir Adres

Antalya deprem bölgesi olması sebebiyle HTC sigorta şubelerinde her geçen gün sigorta için gelen kişilerin sayısı giderek artmaktadır. DASK sigortası yaptırmak için bazı maddeleri kabul etmekle başlar. Belirli bir bedel ödenerek yaşanılan yer veya işyeri DASK deprem sigortası adı altında güvene alınır. Deprem nedeniyle zarar gören her yapının masrafını DASK sigortası ödeyerek sizi büyük bir külfetten kurtarır. HTC sigorta şirketi yapının durumuna ve sağlamlığını göre bir bedel tutarı hazırlar. Evin büyüklü ve fiziki yapısı bu bedeli ayarlama da çok büyük etkiye sahiptir. Unutulmaması ve atlanmaması gereken bir sigorta türüdür. Sigorta şirketimiz bu detayı tüm müşterilerimizle her fırsatta paylaşır. Evinizin DASK sigortasını HTC ile yenileyin.

Konut - sağlık

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için Hemen Arayın! 0(242) 243 55 55

BİZ SİZİ ARAYALIM