Telefon
WhatsApp

Konut Sigortası

  • Sigorta Kategori : Konut - Sağlık
  • Sigorta Türü : Konut Sigortası

HTC sigorta olarak evinizi maddi zararlara karşı koruyoruz. Ödeyeceğiniz aylık ücretler karşılığında eviniz aklınızda kalmadan yaşamınızı sürdürebilirsiniz. Size verilecek olan poliçe ile tüm eşyalarınızda garanti kapsamına girer. Antalya bölgesinde yaşayan kişiler hiç vakit kaybetmeden firmamıza gelerek konut sigortası için işlemlere başlayabilirler.

Konut Sigortası

Hayat akışında devam ederken bazen bize bazı minik sürprizler hazırlar. Yaşanabilecek her olumsuzluğa karşı önleminizi almanız gerekir. Kişilerin başına ne geleceği önceden bilinmediğinden dolayı geleceği garanti altına almak tamamen sizlerin elindedir. Aksatmadan ve göz ardı etmeden konut sigortanızı bizim aracılığımızla yaptırın. Bu durumdan hiç pişman olmayacaksınız. Yangın, sel, hırsızlık ve yıldırım gibi durumlarda eve veya eşyalara gelebilecek zararı yaptıracağınız konut sigortası karşılar. Aylık veya yıllık olarak belirlenen tutarı ödeyerek kendinizi ailenizi ve evinizi güvence altına alabilirsiniz. Bu konuda her zaman HTC sigorta olarak her an yanınızdayız. Gelişmiş sigortacılık anlayışı ve tecrübeli ekip ile konuta gelebilecek her zarara karşı sizi güvence altına alır.

İçiniz Rahat Olsun

HTC sigorta olarak evinizi maddi zararlara karşı koruyoruz. Ödeyeceğiniz aylık ücretler karşılığında eviniz aklınızda kalmadan yaşamınızı sürdürebilirsiniz. Size verilecek olan poliçe ile tüm eşyalarınızda garanti kapsamına girer. Antalya bölgesinde yaşayan kişiler hiç vakit kaybetmeden firmamıza gelerek konut sigortası için işlemlere başlayabilirler. Sigorta şirketimizde konut sigortasının koruduğu tüm teminatlar size liste halinde sunulur. Birçok olaya ve duruma karşı konutunuzu koruyarak içinizi rahatlatabilirsiniz. HTC sigorta ailesi olarak tamamen siz değerli müşterilerini düşünerek adımlarımızı atıyoruz.

Eviniz Güvence Altında Olsun

Özel konut sigortası adı altında evinizde bulunan tüm eşyaları sigorta kapsamına alabilirsiniz. Hırsızlık, sel, su baskını, yıldırım, yangın, cam kırılması, kara ve hava taşıtlarının çarpması vb. gibi durumlarda evinize kalkan olan HTC sigorta ailesi sayesinde güvencede olmanız içinizi rahatlatacaktır. Ev ve eşya sigortası olarak iki farklı şekilde yapılan sigortalar sayesinde güvende olmanız bizi de çok mutlu edecektir. Uygun fiyatlarla evinizi sigortalatmanız için bizimle hemen irtibata geçin. Evinizde olmadığınızda bile yaptırdığınız sigorta 7/24 korusun. Sigortanıza güvenmeniz demek, kendinize güvenmeniz anlamını taşır. Sigorta şirketimiz tüm detayları size sunacaktır.

Konut - sağlık

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için Hemen Arayın! 0(242) 243 55 55

BİZ SİZİ ARAYALIM